Tap here to refine your search results

Căutare avansată (92)

Sortează după
După categorie
După oraș
După tipul job-ului

92 job-uri găsite

Adecco Permanent Placement is looking for it's client, an important distributor of a wide range of motorcycle, outboard motors, snowmobiles and marine engines, for a Sales R

  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • 2020-01-01
  • Adăugate Thursday, 12 December

Pentru unul din clientii nostrii, o companie de proiectare si executie in domeniul constructiilor cautam un Inginer Instalatii HVAC urmarire santier in Cluj-Napoca.Responsabilitati

  • Cluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco
  • 2020-01-26

În ce constă rolul de IQOS Coach Dacă ești interesat de acest job trebuie să știi că ai oportunitatea să lucrezi pentru un brand care a revoluționat o industrie întreag

  • Timiș, Lugoj, Romania PP Adecco
  • 2019-12-31

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o companie care activeaza in domeniul serviciilor medicale, un Reprezentant Vanzari Corporate.Candidatul ideal:- Ex

  • Timiș, Timisoara, Romania PP Adecco

Adecco Permanent Placement is looking for its client, VICE Romania, a Digital Sales Representative. VICE started in 1994 as newsprint monthly in Montreal and is now a global youth

  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • 2019-12-12

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii sai, unul dintre cei mai importanti distribuitori nationali de utilaje agricole si de constructii, un Business Developer

  • Cluj, Cluj, Romania PP Adecco
  • 2019-11-30

Adecco Human Resources recruits for one of its clients, a world - leading lifting equipment manufacturer, a Sales Service Representative.Ideal candidate:A passion for sales and cus

  • 2019-10-31

Responsabilitati:· Monitorizarea vanzarilor in vederea atingerii strategiei de business a companiei;· Procesare comenzi cu atentie la detalii si acuratete;· Construirea unei rel

Sunteti in cautarea unui loc de munca? ADECCO, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau: Lucrator commercial Full time si part time O

  • Timiș, Timisoara, Romania Staffing Adecco
  • 2018-03-26

Adecco Romania recruteaza pentru clientul sau, L’OREAL Romania, Dermato-consultanti – program full time, pentru brandurile de Cosmetica Activa: Vichy, La Roche Posay, Cerave,

  • Bucuresti, Bucharest, Romania Staffing Adecco
  • Adăugate Wednesday, 11 December