Adăugate 2 months ago

Operator linie

LocațieBucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2019-03-15

CategorieManufacturing and Production

Adecco Resurse Umane recruteaza Operatori linie productie pentru clientul sau, unul dintre cei mai mari producatori de ambalaje.
Candidatul ideal:
Experienta anterioara de lucru intr-o fabrica, pe un post asemanator constituie un avantaj.
Disponibilitate de lucru in ture.
Disponibilitate la deplasari in tara si in strainatate.
Descrierea jobului:
Asigura operarea si urmarirea utilajului pe care este repartizat, respectand parametrii impusi in cartea tehnica a acestuia pentru realizarea indicatorilor de performanta;
Informeaza Seful de schimb de problemele aparute la utilajul respectiv si incearca remedierea acestora in cel mai scurt timp;
Asigura ordinea si curatenia la locul de munca pe toata durata timpului de lucru;
Se prezinta in sectia de productie numai echipat cu echipamentul de protectie acordat de companie; respecta normele igienico-sanitare in timpul programului;

Număr de referință AD a0W4I00000AgdH8UAJ

Job-uri recent vizitate

  • Bacau, Bacau, Romania Staffing Adecco
  • Specialist
  • Suceava, Suceava, Romania Staffing Adecco
  • Staff