Adăugate 2 months ago

Electrician automatizari

LocațieBucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2019-03-15

CategorieManufacturing and Production

Adecco recruteaza pentru clientul sau, o renumita companie producatoare de alimente din Romania.
Esti candidatul ideal daca:
- ai abilitati bune de comunicare si colaborare;
- ai cunostinte de functionare a utilajelor automate;
- ai cunostinte de parametrizare si programare senzori, reprezinta un avantaj.

Responsabilitati:
-detectarea si rezolvarea problemelor tehnice specifice la utilajele din fabrica;
-definirea unui stoc minim de piese de schimb, materiale si subansamble electrice si de automatizari;
-implementarea planului de intretinere preventiva la instalatiile de automatizari din fabrica;
-participa la elaborarea planului de intretinere periodica a echipamentelor
-colaboreaza cu ceilalti membri ai departamentului in vederea imbunatatirii si eficientizarii activitatii de intretinere reactiva si preventiva
Beneficii:
-posibilitati reale de dezvoltare profesionala;
- apartenenta intr-o companie in dezvoltare si echipa dinamica;
- cursuri dezvoltare personala si profesionala;
- tichete de masa;
- tichete cadou de Paste si Craciun
- asigurare si servicii medicale gratuite;

Număr de referință AD a0W4I00000AgdIgUAJ

Job-uri recent vizitate

  • Iași, Iasi, Romania Staffing Adecco
  • Specialist
  • Mureș, Ludus, Romania PP Adecco
  • Manager
  • Mureș, Ungheni, Romania PP Adecco
  • Staff