Adăugate 5 months ago

Montator parbrize_Cluj

LocațieCluj, Cluj Napoca, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2019-07-02

CategorieWarehousing

Candidatul ideal

Adecco, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, recruteaza pentru clientul sau, companie multinationala de productie sticla_Montator parbrize_Cluj Napoca.
Cerinte:
- Studii medii profil mecanic
- Experinta in montarea de parbrize constituie un avantaj
- Persoana serioasa si dornica de a lucra pe o perioada indelungat

Descrierea jobului

- Executa operatia de montare a parbrizelor, lunetelor sau gemurilor laterale, precum si a celorlalte accesorii pe care firma le comercializeaza în functie de necesitatile clientilor.
Se ofera:
- Salariu fix
- Tichete de masa in valoare de 15 lei tichet
- Bonusuri
- Programul de lucru de L-V 8.00 - 16.30

Număr de referință AD a0W4I00000AghBxUAJ

Job-uri recent vizitate

  • Arad, Arad, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Suceava, Falticeni, Romania PP Adecco
  • Executive