Adăugate 1 month ago

Field Inspector

LocațieBacau, Bacau, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiExecutive

Dată2019-03-19

CategorieSales and Retail

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul sau, o companie care comercializeaza produse alimentare un Field Inspector.
Cerinte:

  • Studii medii;
  • Minim 1 an experienta in vanzari;
  • Operare PC (Word, Excel, Power Point);
  • Cunostinte SAP-Rex reprezinta un avantaj;
  • Abilitati de planificare;
  • Persoana tanara dinamica;
  • Foarte bune abilitati de comunicare;
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Monitorizarea distributiei si vizibilitatii produselor comercializate;
  • Verificarea preturilor, a prospetimii produselor si a plasamentelor;
  • Urmarirea promotiilor si lansarea de produse noi;
  • Responsabil pentru spijinirea echipei de vanzari;
  • Responsabil de buna utilizare si derulare a programului SAP-Rex;
  • Gandire strategica in vederea cresterii vanzarilor;
  • Deplasarea intre punctele comerciale;
  • Evaluarea si raportarea asupra standurilor.

Descrierea companiei

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Creionăm noi soluții pentru clienții noștri, în vederea eficientizării proceselor implicate în domeniul resurselor umane și reducerii costurilor.

Pentru mai multe joburi ne puteți vizita website-ul www.adecco.ro unde vă puteți înregistra CV-ul în baza de date Adecco sau puteți descărca aplicația Adecco Jobs valabilă în AppStore și GooglePlay.

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate si vor luate în considerare în proiectele ce corespund experienței dumneavoastră profesionale.

Număr de referință AD a0W4I00000AghgcUAB

Job-uri recent vizitate

  • Timiș, Timisoara, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco