Adăugate 1 week ago

Inginer productie

LocațieBihor, Oradea, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2019-05-16

CategorieManufacturing and Production

Adecco Permanent Placement este in cautarea unui Inginer productie pentru clientul sau, companie specializata in dezvoltarea, injectarea si prelucrarea componentelor din materiale termoplastice.
Candidatul ideal:
- Studii superioare
- Experienta in mediul de productie, avantaj injectie mase plastice
- Bune abilitati de comunicare, spirit de echipa

Descrierea jobului:
- Urmariea si controlul planului de productie
- Gestionarea cerintelor privind produsele noi si modificarile de produs
- Modificarea planului de productie in caz de lipsa de materiale, capacitate de echipamente, sau alte probleme care pot aparea in timpul executiei planului
- Monitorizarea operatiilor executate de personalul din subordine

Număr de referință AD a0W4I00000JS1fLUAT

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Bihor, Oradea, Romania Staffing Adecco
  • Staff