Adăugate 5 months ago

Inginer proiectant matrite

LocațieBihor, Oradea, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiManager

Dată2019-03-05

CategorieManufacturing and Production

Adecco Permanent placement este in cautarea unui Inginer proiectant matrite pentru clientul sau, companie specializata in dezvoltarea, injectarea si prelucrarea componentelor din materiale termoplastice.
Candidatul ideal:
- Studii superioare profil tehnic
- Experienta pe un post similar in domeniul injectiei maselor plastice
Descrierea jobului:
- Proiectarea matrițelor de injecție mase plastice
- Întocmirea conceptului preliminar
- Întocmirea modelului 3D complet, a desenelor de ansamblu și de execuție ținând seama de tehnologia optimă de execuție
- Întocmirea documentației tehnice, a listelor de verificare și a documentelor pentru livrarea modelelor

Număr de referință AD a0W4I00000JS1gLUAT

Job-uri recent vizitate

  • Sibiu, Sibiu, Romania Staffing Adecco
  • Staff