Adăugate 2 months ago

Inginer/Mecanic Utilaje Agricole

LocațieCluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2019-02-11

CategorieEngineering and Technical

Compania Adecco Permanent Placement Cluj cauta pentru unul dintre clientii sai , o companie germana de renume care are in portofoliu  furnizori de tradiţie, tractoare, maşini şi utilaje moderne, tehnică agricolă de ultimă generaţie  o persoana pentru pozitia de Inginer/Mecanic Utilaje Agricole.
Misiunea postului:

Efectuează servicii de reparaţii şi punere în funcţiune a utilajelor agricole comercializate

Locații:

- Turda , Campia Turzii , judetul Cluj

Candidatul ideal:

- studii tehnice (mecanică, electromecanică, ...)

- experiență în activități de reparații, întreținere, mecanică auto (de preferat în domeniul utilajelor agricole sau de construcții)

- cunoştințe de lăcătuşerie, sudură, mecanică hidraulică, circuite electrice

- cunoştințe de operare pe calculator (inclusiv MS Office)

- cunoaşterea limbii engleze (termeni tehnici) constituie avantaj

- disponibilitate pentru deplasări frecvente în zona alocată

- disponibilitate pentru a efectua reperații pe teren

- orientare către client

Principalele responsabilități:

- efectuează lucrări de reparații şi întreținere a utilajelor agricole

- efectuează punerea în funcțiune a utilajelor şi instruieşte utilizatorii acestora

- întocmeşte documentele specifice: comenzi de reparații, necesar de piese, rapoarte de reparații, procese verbale de recepție, predare – primire

Oferim:

- pachet salarial atractiv

- bonusuri de performanță

- cursuri de formare profesională

- mediu plăcut de lucru

- echipamente moderne pentru desfăşurarea activității
- oportunitati reale de dezvoltare

Număr de referință AD a0W4I00000JSGeaUAH

Job-uri recent vizitate

  • Constanța, Constanta, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Mureș, Targu Mures, Romania PP Adecco
  • Manager
  • Cluj, turda, Romania PP Adecco