Adăugate 4 months ago

Referent marketing

LocațieSatu Mare, Carei, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2019-02-26

CategorieMarketing and Media

Candidatul ideal

Adecco RU este in cautarea unei persoane cu experienta in marketing si campanii de promovare pentru clientul sau - companie specializata in productia si comercializarea de bauturi non-alcoolice, cu sediul in jud. Satu Mare:
-Minim un an de experienta pe o pozitie similara;
-Studii liceale sau universitare finalizate;
-Cunoscator a unei limbi de circulatie internationala;
-Bun comunicator si organizator;

Descrierea jobului

- Colectare informații din cadrul companiei pentru realizarea de statistici - în sprijinul proceselor de rebranding al produselor
- Realizare rapoarte date/ vânzări magazine
- Sustragere informații/ concluzii/ rapoarte din chestionare și popularizarea acestora în rândul persoanelor target
- Management pagini Facebook companie și sub-branduri