Adăugate 1 month ago

Casier Supermarket

LocațieIași, Iasi, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiIntern

Dată2019-03-26

CategorieSales and Retail

Adecco Romania, lider naţional şi global în resurse umane, recruteaza Casier pentru clientul său, un lanţ de supermarket-uri cu o puternică prezenţă atât la nivel internaţional, cât şi la nivel naţional.

Cerinte:

- Studii medii finalizate - minim diploma de bacalaureat

- Abilitati de comunicare si relationare cu ceilalti angajati si clienti

- Capacitate de memorare, orientare spre client si rezultate

- Capacitatea de solutionare a problemelor in situatii de stres sau sub presiune

- Capacitate de organizare si prioritizare a sarcinilor

Descrierea jobului

- Scaneaza produsele cumparate de clienti, incaseaza contravaloarea acestora in bani, prin carduri electonice sau bonuri valorice si ajuta clientul sa isi impacheteze produsele

- Se asigura de existenta stocurilor pentru benzi casa, riboane, bani marunti, pix, pungi pentru clienti, lista actualizata cu codurile produselor, etc)

- Efectueaza stocul de marfa la standul de tigari, aprovizioneaza standurile pozitionate langa si de jur imprejurul casei de marcat cu produsele necesare

- Informeaza si ofera suport clientilor, adoptand un comportament civilizat si profesionist

- Se asigura ca este ordine si curatenie in perimetrul in care isi desfasoara activitatea (asezarea cosurilor /carucioarelor in spatiile special amenajate, asezarea produselor abandonate de clienti la casa de marcat la raioanele aferente, etc.)

- Desfasoara si activitati specifice unui lucrator comercial (aprovizionare rafturi cu marfa, verificare termene de valabilitate, actualizare preturi, etc), in momentul in care nu este aglomeratie la casa de marcat

Noi doi suntem Adecco. Dacă nu aţi găsit un rol pentru a se potrivi cu experienţa dumneavoastră, dar doriţi să fie up-to-data pe piaţa muncii, Inregistreaza CV-ul în baza de date Adecco aici: http://adec.co/uHfNQx

Adecco se angajează să vă protejeze şi să respecte confidenţialitatea şi protecţia datelor dumneavoastră personale. Detalii despre procesarea datelor de către Adecco pot fi găsite la www.adecco.ro.
Descrierea companiei

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Creionăm noi soluții pentru clienții noștri, în vederea eficientizării proceselor implicate în domeniul resurselor umane și reducerii costurilor.

Pentru mai multe joburi ne puteți vizita website-ul www.adecco.ro unde vă puteți înregistra CV-ul în baza de date Adecco sau puteți descărca aplicația Adecco Jobs valabilă în AppStore și GooglePlay.

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate si vor luate în considerare în proiectele ce corespund experienței dumneavoastră profesionale.

Număr de referință AD a0W4I00000JSadEUAT

Job-uri recent vizitate

  • Timiș, Timisoara, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Cluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • Staff