Adăugate 2 months ago

Regional Sales Representative

LocațieBucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2019-06-11

CategorieTransportation and Logistics

Adecco Permanent Placement is recruiting, on behalf of its client, an important worldwide provider of fleet monitoring solutions, a Regional Sales Representative for Bucharest, Iflov – S.E.
Descrierea Jobului:

  • Promovarea si vanzarea consultativa de echipamente si solutii pentru flotele de vehicule mari
  • Prospectare:  Bucuresti, Ilfov + judetele din Sud-Est
  • Dezvoltarea si mentinerea relatiei create cu firmele din portofoliu
  • Suport si consultanta oferit clientilor
  • Reprezentarea cu integritate a companiei

Candidatul ideal:
  • Experienta in vanzari, un plus domeniile tehnice
  • Persoana carismatica, creeaza usor conexiuni cu potentialii clienti
  • Are motivatia de a se dezvolta in domeniul vanzarilor
  • Invata rapid, retine informatiile, aplica cu usurinta cele invatate
  • Gandire flexibila, se adapteaza usor schimbarilor
  • Comunica eficient, transmite cu claritate mesajul

Număr de referință AD a0W4I00000KSQ2iUAH

Job-uri recent vizitate

  • Cluj, Cluj Napoca, Romania PP Adecco
  • Executive
  • Cluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Mureș, Targu Mures, Romania PP Adecco
  • Specialist