Adăugate 4 months ago

Magaziner

LocațieTimiș, Timisoara, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2019-07-26

CategorieWarehousing

Magaziner

Sunteti in cautarea unui loc de munca?

ADECCO, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau:

Magaziner

Responsabilitati principale:

• receptioneaza si expediaza produsele finite, materiile prime conform planificarii interne;

• se ocupa de efectuarea transferurile informatice a produselor finite si returul materiilor prime in circuitul stoc-atelier productie, respectiv atelier productie-stoc;

• gestionarea corecta a marfurilor si materialelor din cadrul depozitului;

• inregistreaza in sistemul intern de gestiune, receptiile, expeditiile si comenzile clientilor;

• intocmeste documentele necesare pentru expeditia produselor catre clienti, respectiv pentru receptia marfurilor de la furnizori;

• ajuta la incarcarea propriu-zisa a camioanelor si descarcarea lor;

• participa si realizeaza inventare cantitative de stocuri, conform cerintelor interne

Cerinte:

• studii medii;

• autorizatie ISCIR;

• cunostinte de operare PC - MS Office (Word, Excel, Outlook);

• persoana organizata, riguroasa, proactiva, responsabila;

• spirit de echipa, flexibilitate;

• cunostinte de gestiune - constituie avantaj;

• experienta in domeniu - constituie avantaj.

Beneficii:

• pachet salarial motivant

• training-uri de specialitate

• oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;

• tichete de masa
Pentru angajare, sunati  gratuit la 0800.800.408, program de lucru Luni-Vineri, orele 8:00 – 20:00.

www.adecco.ro; https://www.facebook.com/AdeccoRomania/

Adecco se angajeaza sa va protejeze si sa va respecte dreptul la intimitate si la protectia datelor dvs. cu caracter personal. Detalii despre prelucrarea datelor dvs. de catre Adecco puteti gasi pe www.adecco.ro.

#AdeccoJobs

Număr de referință AD a0W4I00000KT9zyUAD

Job-uri recent vizitate

  • Cluj, Cluj, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Brașov, Brasov, Romania PP Adecco
  • Suceava, Suceava, Romania PP Adecco
  • Staff