Adăugate 2 weeks ago

Coffee Specialist

LocațieCluj, Cluj-Napoca, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2019-09-05

CategorieSales and Retail

Adecco Resurse Umane angajează pentru unul dintre clienții săi, un important brand internațional Coffee Specialist.

Candidatul ideal:
- persoană sociabilă, cu bune abilități de comunicare;
- persoană orientată spre client, cu atitudine proactivă;
- cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional;
- experiența pe un post similar reprezintă un avantaj;
Responsabilități:
- întâmpinarea clienților într-o manieră profesională;
- prezentarea produselor și a ofertelor existente;
- oferirea de consultanță clienților în funcție de așteptările și nevoile acestora;
- maximizarea vânzărilor tuturor prodeuselor existente în portofoliu.
Beneficii:
- pachet salarial format din salariu fix și tichete de masă;
- bonusuri;
- training de specialitate;
- program: 6 ore/ zi.

Număr de referință AD a0W4I00000KTjxfUAD

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • Specialist