Adăugate 5 months ago

Inginer Ofertare

LocațieMureș, Targu Mures, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2019-04-04

CategorieBuilding and Construction

Adecco Resurse Umane recruteaza un rol de INGINER OFERTARE pentru unul din clientii sai, prestator de solutii complete în domeniul electroalimentarii.
Candidatul ideal:
Absolvent al unei facultati cu profil tehnic (Electronica, Electrotehnica, Energetica, Automatizari);
Cunostinte bune de operare MS Office(Excel, Word) si AutoCAD;
Experienta minim 2 ani in domeniul electric;
Abilitati de organizare, comunicare si relationare, aptitudini de negociere
Orientare catre rezultate si respectare a termenelor

Descrierea jobului

- furnizarea de expertiză tehnică, identificând nevoile clienților
- realizarea ofertelor tehnico-financiare
- promovarea imaginii, produselor și serviciilor companiei
- dezvoltarea portofoliului de clienți

Număr de referință AD a0W4I00000LWJ8hUAH

Job-uri recent vizitate

  • Arad, Arad, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Cluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Ilfov, Otopeni, Romania PP Adecco
  • Manager