Adăugate 4 months ago

Reprezentant Vanzari Dispozitive Medicale

LocațieCluj, Cluj-Napoca, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2019-05-14

CategorieHealthcare and Pharmaceutical

Adecco Permanent Placement Cluj cauta pentru unul dintre clientii sai , o companie multinationala lider mondial in domeniul sanatatii, gazelor pentru industrie si mediu in Reprezentant Vanzari in zona Cluj.
Candidatul ideal

• Abilitati de prezentare, promovare si vanzare
• Capacitatea de a construi si de a mentine relatii de durata cu medicii
• Sociabil, convingator, organizat, dinamic
• Cunoasterea limbii engleze
• Permis auto categoria B
• Cunostinte PC (Windows, MS Office)
• Obligatoriu cazier rutier si judiciar fara antecedente
Descrierea jobului

·         Sa promoveze serviciile si produsele companiei catre medicii specialisti din spitale (Cluj Napoca, Turda, Aiud, Campeni)

·         Sa mentina relatiile cu medicii din locatia alocata

·         Sa incheie contracte de inchiriere sau de vanzare a produselor companiei

·         Sa ofere detalii tehnice pacientilor despre produsele companiei

Beneficii:

• Vei avea pachet salarial motivant, compus din salariu fix si comisioane in functie de performantele tale individuale
• Vei beneficia de stabilitatea si know-how-ul unei companii multinationale cu traditie
• Vei lucra intr-un mediu de lucru tanar, alaturi de o echipa de profesionisti
• Vei avea posibilitatea sa-ti folosesti nu doar experienta ci mai ales sa pui in practica noile tale idei
• Vei avea la dispozitie toate celelalte instrumente necesare desfasurarii activitatii (autoturism si smartphone companie)

Număr de referință AD a0W4I00000LvgS8UAJ

Job-uri recent vizitate

  • Mureș, Targu Mures, Romania PP Adecco
  • Manager
  • Timiș, Timisoara, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Brașov, Brasov, Romania PP Adecco
  • Specialist