Adăugate 3 weeks ago

Tehnician Service Pompe

LocațieCluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2019-11-18

CategorieEngineering and Technical

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul sau, o companie austriaca furnizoare de servicii pentru constructori, un Inginer/Tehnician Service in Cluj Napoca.
Candidatul ideal
- studii tehnice (mecanică, electromecanică)
- experiență în activități de reparații, întreținere
- cunoştințe de lăcătuşerie, sudură, mecanică hidraulică, circuite electrice
- cunoştințe de operare pe calculator (MS Office)
- disponibilitate pentru deplasări frecvente în zona alocată
- disponibilitate pentru a efectua reparații pe teren
- orientare către client

Descrierea jobului

- efectuează lucrări de reparații şi întreținere pompe
- efectuează punerea în funcțiune a pompelor şi instruieşte utilizatorii acestora
- întocmeşte documentele specifice: comenzi de reparații, necesar de piese, rapoarte de reparații, procese verbale de recepție, predare – primire
Se ofera:
- pachet salarial atractiv
- mediu plăcut de lucru
- echipamente moderne pentru desfăşurarea activității

Număr de referință AD a0W4I00000MYuY1UAL

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Iași, Iasi, Romania PP Adecco
  • Manager
  • Cluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco