Adăugate 2 months ago

Functionar Economic

LocațiePrahova, Ploiesti, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2020-07-17

CategorieFinance and Accounting

Adecco Permanent Placement cauta pentru clientul sau, o importanta companie din domeniul asigurarilor, un Functionar Economic, in Ploiesti.
Candidatul ideal:
- Absolvent de studii economice, minim liceul;
- Experienta anterioara in contabilitate primara;
- De preferat experienta anterioara in domeniul asigurarilor;
- Bune abilitati de operare pe calculator ( MsOfiice - nivel mediu);
- Abilitati de planificare, spirit analitic;
Responsabilitati:
- Primeste si verifica documente fiscale si contracte;
- Efectueaza plati;
- Arhiveaza documente;
- Ofera suport echipei de vanzari.
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000RMKRAUA5

Job-uri recent vizitate

  • Timiș, Timisoara, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Sibiu, Cisnadie, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Argeș, Pitesti, Romania Staffing Adecco
  • Staff