Adăugate 2 years ago

Muncitor necalificat in fabrica

LocațieIlfov, Pantelimon, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2022-03-09

CategorieManufacturing and Production

Adecco recruteaza pentru una dintre cele mai renumite companii de adeziv din tara.
Esti candidatul ideal daca:
- ai spririt de echipa;
- experienta anterioara de lucru intr-o fabrica, pe un post asemanator constituie un avantaj;
- disponibilitate de lucru in ture;
Responsabilitati:
- sa anunte de indata administratorul orice neregula constatata;
- sa mentina curatenia;
- sa manifeste grija deosebita in manuirea si utilizarea materialelor si echipamentelor pe care le are in primire pentru a evita avarierea, distrugerea sau pierderea lor;
​- respectarea programului de lucru;
Beneficii:
- salariu net fix: 2300 Ron;
- bonuri de masa;
- transport asigurat;
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Începe procesul
    • Te vom redirecționa către portalul de aplicare online Adecco.
  • Încarcă CV / Completează-ți datele manual
    • Te rugăm să îți selectezi CV-ul din dispozitivul de pe care te afli, din Google Drive, Dropbox. În funcție de cerințele jobului îți vei putea introduce datele și manual.
  • Confirmă acceptul pentru procesarea datelor și trimite aplicația
    • După acest pas consultanții Adecco vor analiza aplicația ta și te vor contacta doar dacă ea se potrivește cu profilul căutat.

Număr de referință AD a0W5800000B0A4PEAV

joburi recent vizitate