Adăugate 2 years ago

Helpdesk Support with French or German

LocațieTimiș, Timisoara, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2022-03-09

CategorieCall Centre and Customer Service

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, o companie de servicii în domeniul IT, specializată în domeniul End User Services pozitia de Help desk Support.
Nivel avansat de limba franceza/germana si limba engleza( nivel minim acceptat B2)
Orientat spre client si spre rezolvarea cererilor acestora
Abilitati excelente de comunicare
Capacitate foarte buna de organizare si prioritizare
Cunostinte de utilizare calculator (Microsoft Office, e-mail, Internet)
Disponibilitate de lucru conform unui program flexibil
Studii: minim studii liceale
Descrierea jobului

Raspunde prompt si solutioneaza cererile si intrebarile clientilor in scris (email) si verbal (telefon)
Gestioneaza si solutioneaza reclamatiile clientilor
Utilizarea tool-urile interne de suport pentru a raspunde corect clientilor si in acord cu procedurile existente
Realizeaza inregistrarile actiunilor realizate conform procedurilor existente.
Beneficii:
Pachet salarial atractiv, tichete de masa
Oportunitatea de a te dezvolta intr-un mediu multinational, dinamic, distractiv, provocator, creativ alaturi de o echipa tanara.
Descrierea companiei:

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Creionăm noi soluții pentru clienții noștri, în vederea eficientizării proceselor implicate în domeniul resurselor umane și reducerii costurilor.

Pentru mai multe joburi ne puteți vizita website-ul www.adecco.ro unde vă puteți înregistra CV-ul în baza de date Adecco sau puteți descărca aplicația Adecco Jobs valabilă în AppStore și GooglePlay.

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate si vor luate în considerare în proiectele ce corespund experienței dumneavoastră profesionale.

Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Începe procesul
    • Te vom redirecționa către portalul de aplicare online Adecco.
  • Încarcă CV / Completează-ți datele manual
    • Te rugăm să îți selectezi CV-ul din dispozitivul de pe care te afli, din Google Drive, Dropbox. În funcție de cerințele jobului îți vei putea introduce datele și manual.
  • Confirmă acceptul pentru procesarea datelor și trimite aplicația
    • După acest pas consultanții Adecco vor analiza aplicația ta și te vor contacta doar dacă ea se potrivește cu profilul căutat.

Număr de referință AD a0W5800000C0a6yEAB

joburi recent vizitate