Adăugate 2 weeks ago

Operator introducere validare date

LocațieBrașov, Brasov, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2019-09-04

CategorieBanking and Insurance

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, companie din domeniul bancar, opoerator introducere validare date.
Candidatul ideal trebuie sa detina:
- Bune abilitati de comunicare si capacitate de a lucra in echipa;
- Atentie la detalii si meticulozitate;
- Bune cunostinte de operare calculator - MSOffice;
- Cunoasterea limbii italiene - nivel mediu/avansat

Responsabilitati generale:
- Furnizeaza suport operational pentru activitatile back-office
- Administreaza documentele si datele primite, introduce aceste date in sistemul IT, asigurand acuratetea lor
- Colaboreaza cu echipa din care face parte si periodic, raporteaza rezultatele obtinute catre Coordonatorul echipe
Beneficii:
- Tichete de masa
- Al 13-lea salariu
- Asigurare medicala in sistem privat

Număr de referință AD a0W5800000C2rMIEAZ

Job-uri recent vizitate

  • Timiș, Timisoara, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Neamț, Roman, Romania PP Adecco
  • Manager