Adăugate 2 months ago

Stivuitorist_Suceava

LocațieSuceava, Suceava, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2019-03-19

CategorieManufacturing and Production

Candidatul ideal

Adecco, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, recruteaza pentru o companiei multinationala de productie_Stivuitorist
Cerinte:
- Studii medii
- Autorizatie ISCIR(stivuitor)
- Experienta in lucru pe stivuitor
- Capacitatea de a lucra in echipa
- Seriozitate si spirit organizatoric

Descrierea jobului

- Incarcarea produselor in conformitate cu dispozitiile de incarcare, in conditii de siguranta, conform indicatiilor stabilite prin procedurile interne
- Efectueaza depozitarea fizica pe locatie si inregistreaza produsele finite in conformitate cu dispozitiile administratorului de depozit
- Repachetizeaza si reeticheteaza materialele conform dispozitiilor administratorului de depozit
- Asigura curatenia si intretinerea stivuitorului, verificarea parametrilor normali de functionare la inceperea lucrului

Se ofera:
- Salariul fix
- Tichete de masa
- Transportul asigurat de catre companie

Număr de referință AD a0W5800000GRAFqEAP

Job-uri recent vizitate

  • Bihor, Oradea, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Suceava, Suceava, Romania PP Adecco
  • Cluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco
  • Staff