Adăugate 4 months ago

Operator productie senzori - Timisoara

LocațieTimisoara

Tipul Job-uluiStaff/Associate

Dată2024-06-10

CategorieEngineering & Manufacturing

Client Description:

Adecco Resurse Umane cauta pentru unul dintre clientii sai: operator productie - senzori.

Responsibilities:

Responsabilități:

- Sortarea senzorilor;

- Urmărirea procesului de fabricare corectă a diferitelor tipuri de senzori;

Candidate Profile:

Cerințe:

- Minim 8 clase;

- Comportament responsabil, seriozitate;

- Persoană radatoare, meticuloasă;

- Disponibilitate de lucru în 3 schimuri.

Beneficii:

- Spor de noapte 25 %;

- Ore suplimentare 100%;

- Tichete cadou de sărbători;

- Tichete de masă de 35 de lei;

- Transport asigurat Timișoara;

-Al 13-lea salariu

Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Începe procesul
    • Te vom redirecționa către portalul de aplicare online Adecco.
  • Încarcă CV / Completează-ți datele manual
    • Te rugăm să îți selectezi CV-ul din dispozitivul de pe care te afli, din Google Drive, Dropbox. În funcție de cerințele jobului îți vei putea introduce datele și manual.
  • Confirmă acceptul pentru procesarea datelor și trimite aplicația
    • După acest pas consultanții Adecco vor analiza aplicația ta și te vor contacta doar dacă ea se potrivește cu profilul căutat.

Număr de referință AD a1h7R00000fSLDIQA4

joburi recent vizitate