Adăugate 6 months ago

Maistru

LocațieOradea

Tipul Job-uluiManager

Dată2024-03-04

CategorieConstruction & Real Estate

Maistru

Client Description:

Compania noastră, cu sediul în Oradea, județul Bihor, caută un Maistru cu experiență în citirea și implementarea proiectelor. Candidatul ideal trebuie să dețină cunoștințe solide în domeniu și să fie familiarizat cu normele și reglementările specifice.

Responsibilities:

Responsabilități:

- Coordonarea și supervizarea lucrărilor în conformitate cu proiectele

- Asigurarea respectării normelor de siguranță și calitate

- Comunicarea eficientă cu echipa și clienții

- Identificarea și rezolvarea problemelor în timp util

Candidate Profile:

Cerințe:

- Experiență anterioară într-un rol similar

- Abilități excelente de citire și interpretare a proiectelor

- Cunoașterea normelor și reglementărilor din domeniu

- Abilități de coordonare și conducere a echipei

- Atitudine proactivă și orientată către rezultate

Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Începe procesul
    • Te vom redirecționa către portalul de aplicare online Adecco.
  • Încarcă CV / Completează-ți datele manual
    • Te rugăm să îți selectezi CV-ul din dispozitivul de pe care te afli, din Google Drive, Dropbox. În funcție de cerințele jobului îți vei putea introduce datele și manual.
  • Confirmă acceptul pentru procesarea datelor și trimite aplicația
    • După acest pas consultanții Adecco vor analiza aplicația ta și te vor contacta doar dacă ea se potrivește cu profilul căutat.

Număr de referință AD a1h6M000009A5McQAK